Mamy w ofercie trasy dla lubiących zwiedzanie, trasy dla żeglarzy lub trasy dla lubiących aktywny wypoczynek połączony z plażowaniem przy wysepkach.  Możemy pływać wzdłuż wybrzeża lub podejmować większe wyzwania. Pływamy w zależności od sezonu: Chorwacja, Grecja, Baleary, Lipary, Hiszpania, Kanary, Portugalia.  Dla każdego znajdzie się coś w naszej ofercie. Wszystko zależy od długości pobytu i warunków pogodowych. Podane przykłady tras dotyczą przystanków głównych i mogą się różnić gdyby aura była wyjątkowo niekorzystna. Pozostałe elementy trasy są uzgadniane z załogą w pierwszym dniu rejsu. Zimą pływamy po wyspach Kanaryjskich. Pogoda idealna dla naładowania akumulatorów. 

Daty rejsów możemy delikatnie modyfikować, lub terminy wyłużać np. do 10-ciu lub 14dni. 

Jeśli ktoś chce dobrać termin np. od wtorku do wtorku ze względu na terminarz lotów proszę o kontakt. Postaramy się to uwzględnić i zaplanować optymalne dojazdy.

W celu poprawienia bezpieczeństwa po każdym rejsie jacht jest dezynfekowany ozonem. Do dypozycji także płyn do dezynfekcji osobistej.

Rabaty:
wynajęcie całej kabiny dla jednej osoby 10% od ceny regularnej za 2 osoby
osoby, które już z nami pływały: 5%
drugi tydzień rejsu 10%

wynajęcie całego jachtu ze skiperem 15% (Cena za cały jacht to 9 osób w cenie regularnej)
Ceny można negocjować . Bierzemy pod uwagę m.in. ilość osób i długość rejsu.

Uczestnictwo w rejsie jest możliwe po zaakceptowaniu Warunków Uczestnictwa w Rejsie do pobrania poniżej.


Płatności:

 Zaliczka rezerwacyjna do 40% ceny rejsu;
 Dopłata pozostałych 60% na 14 dni przed rozpoczęciem rejsu;

Palenie na jachcie:  Na naszym jachcie jest całkowity zakaz palenia pod pokładem. W razie konieczności - można zapalić na rufie po zawietrznej stronie.

Spożywanie alkoholu:  Spożywanie alkoholu na pokładzie jest możliwe tylko podczas postoju zacumowanego jachtu w marinie.

Co zawiera cena rejsu:

 • Miejsce na jachcie morskim w kabinie dwuosobowej, ubezpieczenie jachtu i prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana.
 • Ubezpieczenie NNW podczas całego rejsu
 • podstawowe szkolenie żeglarskie
 • Zaokrętowanie: godzina. 18.00, Wyokrętowanie: godzina 10.00 
 • Istnieje możliwość łączenia ze sobą rejsów lub wydłużania (np do 10,14 dni)
 • Po każdym rejsie, chętnym osobom kapitan wystawia opinie żeglarskie zgodne z wymogami PZŻ
 • Pomagamy w wyszukaniu najbardziej korzystnych połączeń lotniczych- na wszystkie rejsy są tanie, bezpośrednie loty z Polski i Niemiec!

Na poszczególne rejsy możecie się zgłaszać telefonicznie 505 059 160 bądź mailowo pisząc na adres adam@royalty-cruises.com

Zapraszamy!


Cena rejsu nie zawiera:

 • Kosztów dojazdu do mariny i drogi powrotnej
 • Składka do kasy pokładowej 21  Euro/dzień od osoby.   Składka pokładowa podlega rozliczeniu na końcu rejsu. Obejmuje ona koszty paliwa, gazu, portów i kotwicowisk, koszty pontonu z silnikiem, wypożyczenia deski SUP (opcja) oraz innego sprzętu rekreacyjnego dostępnego na jachcie i koszty wyżywienia. W praktyce wygląda to tak, że skiper określa przewidywalny koszt portów, paliwa i pozostałe drobne koszty podlegające rozliczeniu z kasy wspólnej. Pozostałą część załoga dysponuje we własnym zakresie na wyżywienie, wynajem samochodów i inne atrakcje. Całoś jest rozliczana na końcu rejsu.
 • Koszt sprzątania jachtu po rejsie wynosi 150 Euro i nie jest pobierany gdy załoga aktywnie w nim uczestniczy.
 • Gotujemy sami na zmianę, lub zamawiamy jedzenie w marinach. Przy pełnej obsadzie na daną kabinę wachta kambuzowa wypada raz w tygodniu. Można też przyjąć wariant z wyżywieniem w restauracjach na marinach
 • Ubezpieczenia turystycznego. Pomagamy załatwić w PZU pod tym linkiem